logotyp

Rozvrhy tříd, třídní učitelé

1. ročník

třídní učitelka

Mgr. Ivona Mikulíková

zvonění

720-805

815-900

915-1000

1010-1055

1105-1150

1155-1240

odpolední

vyučování

1315-1400

1410-1455

pondělí

ČJ

M

ČJ

PRV

 

 

 

 

 

úterý

ČJ

M

ČJ

VV

 

 

 

 

 

středa

ČJ

M

ČJ

TV

 

 

 

 

 

čtvrtek

ČJ

M

ČJ

 

 

 

 

 

pátek

HV

ČJ

TV

PRV

 

 

 

 

 

 

2. ročník

třídní učitelka

Mgr. Hana Koutná

zvonění

720-805

815-900

915-1000

1010-1055

1105-1150

1155-1240

odpolední

vyučování

1315-1400

1410-1455

pondělí

ČJ

M

TV

ČJ

 

 

 

 

úterý

ČJ

VV

M

ČJ

PRV

 

 

 

 

středa

ČJ

M

ČJ

PRV

 

 

 

 

 

čtvrtek

M

TV

ČJ

PRV

 

 

 

 

 

pátek

HV

ČJ

M

ČJ

 

 

 

 

 

 

3. ročník

třídní učitelka

Mgr. Hana Schwanzerová

zvonění

720-805

815-900

915-1000

1010-1055

1105-1150

1155-1240

odpolední

vyučování

1315-1400

1410-1455

pondělí

ČJ

M

ČJ

TV

PRV

 

 

 

 

úterý

HV

ČJ

M

ČJ

AJ

 

 

 

 

středa

ČJ

M

ČJ

AJ

PRV

 

 

 

 

čtvrtek

ČJ

M

TV

ČJ

 

 

 

 

pátek

ČJ

M

AJ

VV

VV

 

 

 

 

 

 

 

4. ročník

třídní učitelka

Mgr. Věra Vaňková

zvonění

720-805

815-900

915-1000

1010-1055

1105-1150

1155-1240

odpolední

vyučování

1315-1400

1410-1455

pondělí

AJ

ČJ

M

ČJ

TV

 

 

 

 

úterý

HV

M

ČJ

ČJ

PŘÍ

 

 

 

 

středa

TV

AJ

ČJ

ČJ

M

 

 

 

 

čtvrtek

AJ

M

VL

ČJ

 

 

 

 

pátek

M

ČJ

PŘÍ

VV

VV

 

 

 

 

 

5. ročník

třídní učitelka

Mgr. Ulrika Jesika Greisslerová

zvonění

720-805

815-900

915-1000

1010-1055

1105-1150

1155-1240

odpolední

vyučování

1315-1400

1410-1455

pondělí

ČJ

AJ

M

VL

PŘÍ

HV

 

 

 

úterý

ČJ

M

TV/AJ

AJ/TV

ČJ

 

 

 

 

středa

ČJ

M

VL

ČJ

 

 

 

 

čtvrtek

ČJ

M

ČJ

IN

PŘÍ

 

 

 

 

pátek

ČJ

VV

M

AJ/TV

TV/AJ

 

 

 

 

 

6. ročník

třídní
učitel


Petr Pečánka

zvonění

720-805

815-900

915-1000

1010-1055

1105-1150

1155-1240

odpolední

vyučování

1315-1400

1410-1455

pondělí

ČJ

Z

M

DĚJ

 

 

VV

VV

úterý

IN

AJ

M

ČJ

VZ

TVDÍVKY

 

 

 

středa

ČJ

Z

FY

AJ

TVHOŠI

 

 

 

čtvrtek

M

ČJ

DĚJ

TVDÍVKY

 

 

 

 

pátek

M

AJ

ČJ

HV

VO

TVHOŠI

 

 

 

 

 

 

7. ročník

třídní učitelka

Mgr. et Bc. Eva Kolářová

zvonění

720-805

815-900

915-1000

1010-1055

1105-1150

1155-1240

odpolední

vyučování

1315-1400

1410-1455

pondělí

M

ČJ

D

INF

AJ

 

 

VV

VV

úterý

F

M

ČJ

Z

 

 

 

středa

AJ

ČJ

M

D

VZ

TV

 

 

 

čtvrtek

ČJ

M

AJ

F

 

 

 

 

pátek

M

Z

ČJ

VO

TV

 

 

 

 

 

8. ročník

třídní učitelka

Mgr. Jana Hájková

zvonění

720-805

815-900

915-1000

1010-1055

1105-1150

1155-1240

odpolední

vyučování

1315-1400

1410-1455

pondělí

ČJ

M

NJ

CHE

INF

 

HV

VO

úterý

AJ

F

M

ČJ

TVHOŠI

TVDÍVKY

 

N

D

středa

ČJ

M

Z

N

CH

 

 

 

čtvrtek

M

AJ

F

ČJ

TVDÍVKY

TVHOŠI

 

VVSUDÝ TÝDEN

VVSUDÝ TÝDEN

pátek

AJ

M

Z

D

VZ

 

 

 

 

 

9. ročník

třídní
učitel

Jan Navrátil

zvonění

720-805

815-900

915-1000

1010-1055

1105-1150

1155-1240

odpolední

vyučování

1315-1400

1410-1455

pondělí

M

N

AJ

ČJ

IN

 

HV

VO

úterý

N

CH

ČJ

M

TVHOŠI

TVDÍVKY

 

AJ

středa

M

ČJ

AJ

F

D

 

 

 

 

čtvrtek

ČJ

M

N

TVDÍVKY

TVHOŠI

 

VVLICHÝ TÝDEN

VVLICHÝ TÝDEN

pátek

ČJ

M

AJ

CH

D

Z

 

 

 

 

NOVINKY

Fotografie

obrázek
Nejnovější fotografie najdete zde
Základní škola a Mateřská škola Soběchleby, příspěvková organizace Soběchleby 198, 753 54 Soběchleby
REDIZO 600146707, IČ 71001204, DIČ CZ71001204
Home Základní škola
O škole
Jídelna
Družina
Bakaláři

Created by © 2016 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy