logotyp

Rozvrhy tříd, třídní učitelé

1. ročník

 

Třídní učitel: Mgr. Hana Koutná

 

720-805

815-900

915-1000

1010-1055

 

 

 

  

pondělí

 ČJ 

 M ČJ PRV

 

 

 

 

 

úterý

 ČJ

 M ČJ VV

 

 

 

 

 

středa

 ČJ

 PRV ČJ HV

 

 

 

 

 

čtvrtek

 ČJ

 M TV TV

 

 

 

 

 

pátek

 ČJ

 M ČJ PČ

 

 

 

 

 

 

2. ročník

 

Třídní učitel: Mgr. Hana Schwanzerová

 

720-805

815-900

915-1000

1010-1055

1105-1150

 

 

  

pondělí

 ČJ

 M VV ČJ 

 

 

 

 

úterý

ČJ 

 M ČJ HV

 PRV

 

 

 

 

středa

ČJ 

 M PRV TV TV

 

 

 

 

čtvrtek

 ČJ

 M PRV ČJ

 

 

 

 

 

pátek

 ČJ

 M PČ ČJ

 

 

 

 

 

 

3. ročník

 

Třídní učitel: Mgr. Ivona Mikulíková

 

720-805

815-900

915-1000

1010-1055

1105-1150

 

   

pondělí

 ČJ

 M AJ ČJ PRV

 

 

 

 

úterý

 ČJ

 M ČJ HV AJ

 

 

 

 

středa

 ČJ

 M ČJ TV

 TV

 

 

 

 

čtvrtek

 ČJ M AJ ČJ

 PRV

 

 

 

 

pátek

 ČJ

 M PČ VV VV

 

 

 

 

  

4. ročník

   

Třídní učitel:  Mgr. Ulryka Jesika Greisslerová

 

720-805

815-900

915-1000

1010-1055

1105-1150

 1155-1240

 

 

 

pondělí

 ČJ

 PČ M VL ČJ

 

 

 

 

úterý

ČJ 

 M PŘ AJ HV

 ČJ

 

 

 

středa

 ČJ

 TV TV AJ M

 

 

 

 

čtvrtek

 ČJ

 M PŘ ČJ 

 

 

 

 

pátek

 M

 ČJ AJ VV VV

 

 

 

 

 

5. ročník

 

Třídní učitel: Mgr. Tereza Enenklová

 

720-805

815-900

915-1000

1010-1055

1105-1150

1155-1240

 

  

pondělí

 ČJ

 M PŘ ČJ VL

 

 

 

 

úterý

 ČJ

 AJ ČJ M HV INF

 

 

 

středa

ČJ 

 TV TV M VL

 

 

 

 

čtvrtek

 ČJ

 AJ ČJ VV MA

 

 

 

 

pátek

 AJ

 ČJ MA PČ

 PŘ

 

 

 

 

 

6. ročník

 

Třídní učitel: Mgr. Jana Hájková

 

720-805

815-900

915-1000

1010-1055

1105-1150

1155-1240

 

  

pondělí

 AJ

 M ČJ VV VV VZ

 

 

 

úterý

 D Z ČJ INF

 PČ

 

 

 

středa

 AJ

 M ČJ PŘ F

 

 

 

 

čtvrtek

 D

 ČJ Z AJ TV

 TV

 

 

 

pátek

 ČJ

 M VO PŘ HV 

 

 

 

   

7. ročník

 

Třídní učitel: Jan Navrátil

 

720-805

815-900

915-1000

1010-1055

1105-1150

1155-1240

přestávka

1315-1400

1410-1455

pondělí

 D

 AJ/ČJ ČJ/AJ M

PŘ 

 VV

 

 

 

úterý

 AJ

 M ČJ INF F HV   

středa

 ČJ

 M D VO Z VV

 

PČ 

PČ 

čtvrtek

 M

 PŘ F ČJ TV TV  

 

pátek

 ČJ

 AJ M VZ Z

 

 

 

 

 

8. ročník

 

Třídní učitel: Petr Pečánka

 

720-805

815-900

915-1000

1010-1055

1105-1150

1155-1240

přestávka

1315-1400

1410-1455

pondělí

 M

 ČJ Z PŘ F NJ

 

INF 

VO 

úterý

 M

 ČJ NJ D VZ VV

 

 

 

středa

 M

 AJ Z F ČJ CH

 

 TV

TV 

čtvrtek

 AJ

 M NJ PŘ

TV 

 TV

 

 

 

pátek

 M

 CH AJ D ČJ HV

 

 

 

 

9. ročník

 

Třídní učitel:Mgr. Milada Nedbalová

 

720-805

815-900

915-1000

1010-1055

1105-1150

1155-1240

přestávka

1315-1400

1410-1455

pondělí

 ČJ

 NJ M CH AJ

PČ 

  VO INF

úterý

 ČJ

 M AJ PŘ

 VV   

středa

 M

 ČJ Z AJ NJ 

 

TV 

TV 

čtvrtek

 M

 ČJ AJ F PŘ D   

pátek

 M

 NJ ČJ CH HV

 

 

 

 

 

NOVINKY

Fotografie

obrázek
Nejnovější fotografie najdete zde
Základní škola a Mateřská škola Soběchleby, příspěvková organizace Soběchleby 198, 753 54 Soběchleby
REDIZO 600146707, IČ 71001204, DIČ CZ71001204
Home Základní škola
O škole
Jídelna
Družina
Bakaláři

Created by © 2016 - 2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy