SRPŠ

Loučení s prázdninami v Soběchlebích

I když by se nejraději s prázdninami nikdo neloučil a chtěli bychom, aby trvaly věčně, tak nastal čas návratu do školních lavic. Proto jsme se sešli v sobotu 10. 9. 2016 odpoledne na výletišti a alespoň na chvíli si ještě navodili pohodovou, bezstarostnou atmosféru prázdnin. Pozvali jsme Kynologický klub z Dřevohostic, který už se nám představil předloni. Tentokrát se přijeli předvést noví, mladí pejsci a shlédli jsme jak přesně plní pokyny svých pánů, aportují, přeskakují překážky nebo dokáží najít a zadržet pachatele. Všichni byli skvělí a šlo jim to moc dobře. Potom už jsme se přesunuli k ohništi a začalo opékání špekáčků. Nechyběl ani kytarový hudební doprovod a tak byl táborák dokonalý. V průběhu akce si mohly děti nechat pěkně pomalovat obličej nebo zaskákat na velké trampolíně. Protože i počasí bylo naprosto letní tak doufám, že si to všichni užili. Za pořádající SRPŠ při ZŠ a MŠ Soběchleby děkuji všem, kteří pomohli s přípravou této akce.

(Zdeňka Novotná)

Vážení rodiče,

v těchto dnech vybíráme jako příspěvek na činnost SRPŠ: za první a druhé dítě 250 Kč, třetí dítě 200 Kč, další děti neplatí.

Z těchto vybraných peněz jsou v průběhu školního roku hrazeny náklady na dopravu dětí do divadel a exkurze nebo např. nákup knižních odměn pro žáky. Součástí činnosti SRPŠ je pořádání akcí pro děti jako je ukončení prázdnin, dětský karneval nebo dětský den na koupališti.
Aktuálně nejbližší akcí je zajištění občerstvení při školním jarmarku 16. 12. 2016.

Rádi mezi sebe přijmeme nové tváře, které jsou ochotny pomoci s přípravou akcí. Všichni jsou vítáni, ozvěte se někomu z nás nebo učitelům ve škole.

Těšíme se na setkání a děkujeme za Vaši podporu.

Za výbor SRPŠ Zdeňka Novotná

Nejnovější fotografie najdete zde
Základní škola a Mateřská škola Soběchleby, příspěvková organizace Soběchleby 198, 753 54 Soběchleby
REDIZO 600146707, IČ 71001204, DIČ CZ71001204